Wikariusze parafii Ostrożany od 1980 roku

Wykaz wcześniej tu pracujących wikariuszy jest prezentowany w zestawieniu ks. Borowskiego, w jego pracy p. t. „Sanktuarium Matki Bożej w Ostrożanach”

Ks. Andrzej Puchalski 26 VI 1980 – 3 VII 1981

Ks. Tadeusz Sosnowski 3 VII 1981 – XI 1987

Ks. Marian Wyszkowski 3 VII 1981 – 18 VII 1983

Ks. Zenon Bobel 18 VII 1983 – 16 VI 1986

Ks. Zygmunt Bronicki 18 VI 1986 – 6 VII 1987

Ks. Ryszard Starczewski 6 VII 1987 – 5 VII 1988

Ks. Witold Kosiński 3 XII 1987 – 30 VIII 1990

Ks. Marian Szerszeń 30 VI 1988 – 10 II 1989

Ks. Artur Płachno 23 VI 1990 – 15 VI 1992

Ks. Krzysztof Napiórkowski 23 VI 1990 – 24 VI 1991

Ks. Bogusław Wasilewski 24 VI 1991 – 11 VII 1994

Ks. Józef Poskrobko 11 VII 1994 – 14 VIII 1995

Ks. Roman Korzeń 14 VIII – X 1995

Ks. Henryk Kolejkowicz X 1995 – 1 VII 1996

Ks. Zbigniew Kiszko 1 VII 1996 – 15 VIII 1999

Ks. Zbigniew Król 15 VIII 1999 – 30 VII 2000

Ks. Jarosław Rzymski 13 VIII 2000 – 31 VII 2001

Ks. Paweł Rytel – Andrianik od 1 VIII 2001-2003

Ks. Arkadiusz Siergiejuk 2003-2004

Ks. Piotr Wójcik 2004-2005

Ks. Stanisław Milik 2005-2006

Ks. Antoni Klukowski 2006-2007

fulltext