OGŁOSZENIA PARAFIALNE 01.10.2017 – 26 Niedziela Zwykła

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

01.10.2017 – 26 Niedziela Zwykła

 1. Pragnę podziękować mieszkańcom Klepacz za wpłacenie Składki rocznej.
 2. Niech Maryja wynagrodzi rozlicznymi łaskami każdemu kto wspiera nasze Sanktuarium modlitwą i ofiarą.
 3. W przyszłą niedzielę 8 października będzie zbiórka do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia. Będziemy mogli wesprzeć stypendia dla dzieci i młodzieży.
 4. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź od 15:30. Proszę przyjść wcześniej zwłaszcza Bierzmowani bo o 16:00 wszyscy kapłani będą odprawiać Msze św. i nie będzie komu spowiadać. Po Mszy św. różaniec i litania do Serca Jezusowego.
 5. W pierwszą sobotę Msza św. o godz. 7:00 rano a nabożeństwo różańcowe wyjątkowo o 14:00 z możliwością spowiedzi i Komunii św.
 6. Bardzo dziękuję mieszkańcom Kolonii Ostrożany pod Jaszczołtami i Grodziskiem za udekorowanie Kościoła na dzisiejszą niedzielę. Na następną niedzielę Kościół udekorują nowożeńcy.
 7. Inicjatywa Różaniec do Granic. Zapraszam parafian na godz. 14:00 w sobotę na modlitwę różańcową. Są jeszcze wolne miejsca na wyjazd do Tokar. To epokowe wydarzenie, historyczne. Mamy busa na 26 osób + ksiądz. Serdecznie zachęcam do zapisania się i koniecznie podania numeru telefonu żebyśmy mogli się skontaktować. Wyjazd będzie o 8:30 spod plebanii. Koszt wyjazdu 20 zł. od osoby.
 8. Rozpoczęliśmy miesiąc różańcowy – październik. Z tego powodu w październiku wszystkie Msze św. w dni powszednie będą odbywały się o godz. 16:00. Najpierw będzie Msza św. a potem nabożeństwo różańcowe. Z wyjątkiem 7 października (sobota) bo będzie o 14:00.
 9. Uprzejmie proszę o aktywne włączenie się w prowadzenie różańca.
 10. Pierwsze spotkanie rodziców i dzieci do 1 Komunii św. odbędzie się 2 października w poniedziałek. W tym dniu odbędzie się na Mszy św. o godz. 16:00 poświęcenie i przekazanie przez rodziców różańców dzieciom przygotowującym się do 1 Komunii. Proszę zapatrzeć się w różańce. Po Mszy św. i różańcu rodzice i dzieci zostaną na krótkie spotkanie z proboszczem w Kościele.
 11. Są już do odebrania przez kandydatów do Sakramentu Bierzmowania katechizmy i kalendarze na pierwsze piątki miesiąca. Zapraszam do odbioru. Przypominam tym którzy tego jeszcze nie uczynili aby przynieśli wypełniony formularz. Można dołączyć do grupy bierzmowanych na Fb i tam pozyskiwać informacje na bieżąco.

Wszystkim parafianom i gościom życzę błogosławionej Niedzieli