OGŁOSZENIA PARAFIALNE 15.10.2017 – 28 Niedziela Zwykła

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

15.10.2017 – 28 Niedziela Zwykła

 1. Bóg zapłać za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę na tacę oraz za ofiary na Fundusz stypendialny Dzieło Nowego Tysiąclecia.
 2. Z serca dziękuję za dzisiejsze ofiary na cle inwestycyjne. W listopadzie nie będzie tacy na cele inwestycyjne bo będziecie mieli dużo wydatków z racji Wszystkich św. a na dokładkę jeszcze będzie taca seminaryjna.
 3. W następnym tygodniu ofiary z tacy przeznaczę będą na misje.
 4. Niech Maryja wynagrodzi rozlicznymi łaskami każdemu kto wspiera nasze Sanktuarium modlitwą i ofiarą.
 5. Dziś po każdej Mszy św. jest liczenie wiernych.
 6. Bardzo dziękuję mieszkańcom Borzym za udekorowanie Kościoła na dzisiejszą niedzielę. Na następną niedzielę Kościół udekorują mieszkańcy Jaszczołt.
 7. Pragnę serdecznie zachęcić do odmawiania różańca. Chciałbym ponowić swoją prośbę do rodziców aby zadbali o obecność dzieci na różańcu w poniedziałki.
 8. Uprzejmie proszę o aktywne włączenie się w prowadzenie różańca.
 9. 15października(Niedziela)–Ksiądz

 10. 16. października(Poniedziałek)-dzieci

 11. 17.października (Wtorek)–Klerycy 5 roku WSD

 12. 18.października(Środa)–Łopusze

 13. 19.października(Czwartek)–Morze

 14. 20.października(Piątek)–Niewiarowo Przypki

 15. 21.października(Sobota)Wieczernik – Niewiarowo Sochy

 16. 22.października (Niedziela)- Ksiądz

 17. Dziękuję wszystkim za obecność na Wieczerniku.
 18. Od tej niedzieli można już nabyć znicze Caritas. W cenie 5 zł. Ze sprzedaży tych zniczy w wakacje dzieci z ubogich rodzin będą mogły wyjechać na kolonie. Taki zniczy jest wyrazem naszej solidarności z potrzebującymi.
 19. Są już na ołtarzach bocznych kartki z wypominkami. Uprzejmie proszę o staranne pismo tak by ułatwić rozczytywanie imion i nazwisk. Wypominki są tradycyjnym przywołaniem naszych zmarłych, przypomnieniem sobie tych z naszej rodziny, którzy nas poprzedzili do domu Ojca. Są wyrazem naszej miłości i pamięci o tych, których kochamy, a których nie ma już wśród nas.
 20. Zbliża się powoli Uroczystość Wszystkich Świętych. Zadbajmy o groby naszych zmarłych. Śmieci wrzucajmy do kontenerów .
 21. Bardzo mnie cieszy że kilka seniorek zebrało się na zajęciach rękodzieła w Sali parafialnej. Powstały przepiękne laminy. Było to sympatyczne i miłe spotkanie. Niech żałują ci których nie było. Zapraszamy na kolejne spotkania. Będę ogłaszał. Warto wyrwać się z domu.
 22. Wzorem lat ubiegłych 30 października tj. poniedziałek będzie zbiórka elektrośmieci na cele misyjne. Można przywozić je na parking przy kościele do godz. 16:00. Po tej godzinie już nie, bo o 16:00 przyjedzie samochód zabrać to co zostało przywiezione.
 23. We wtorek po różańcu spotkanie szkoleniowe dla kandydatów na ministrantów. Obecność obowiązkowa.
 24. W poniedziałek zmarła moja siostra Anna. W środę odbył się jej pogrzeb. Pragnę podziękować wszystkim parafianom za modlitwę i wsparcie jakie mi okazywaliście i nadal to robicie w tych ciężkich chwilach. Dziękuję za tak liczną obecność na potrzebie przedstawicielom Rady parafialnej, chóru oraz całej parafii. Dziękuję przedstawicielom obydwu naszych Szkół. Odwdzięczę się za wasze dobro moją modlitwą w waszej intencji. Pomódlmy się za zmarłą Annę. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…..

Wszystkim parafianom i gościom życzę błogosławionej Niedzieli