rozaniec

SANKTUARIUM

MATKI BOŻEJ W OSTROŻANACH

logo parafia ostrozany

Aktualności

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 14.01.2018 – 2 Niedziela Zwykła

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

14.01.2018 – 2 Niedziela Zwykła

  1. W niedzielę 21 stycznia będzie Spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii Św. Po Mszy św. o godz. 12:00
  2. Serdeczne Bóg zapłać Wszystkim, którzy przyjęli nas kapłanów podczas Wizyty Duszpasterskiej zwanej kolędą. Dziękujemy za gościnność, życzliwość, okazane nam serce i dobre słowo. Pragnę podziękować za ofiary składane na rzecz inwestycji parafialnych oraz różnych zaległych składek czy to na składkę roczną czy na utrzymanie służby kościelnej.
  3. 17 stycznia w środę o godz. 18:00 w MGOK w Drohiczynie odbędzie się Wieczór Kolędowy podczas którego będą występować dzieci ze szkół podstawowych z Gminy Drohiczyn. Zapraszamy do uczestnictwa i wysłuchania kolęd w wykonaniu min dzieci z naszej parafii.
  4. 24 stycznia (środa) od godz. 9:00 w Sali parafialnej odbędą się warsztaty z klocków LEGO dla naszych dzieci.
  5. W piątek 26 stycznia organizowane będą przy współpracy z Drohiczyńskim Ośrodkiem Kultury gry i zabawy dla dzieci.
  6. Urząd Stanu Cywilnego w Drohiczynie uprzejmie prosi by zgłaszały się telefonicznie lub osobiście pary które zawarły ślub cywilny w 1968 roku w celu zorganizowania jubileuszu w Gminie.
  7. W minionym tygodniu pożegnaliśmy z naszej parafii śp. Józefę Putkowską z Jaszczołt oraz śp. Jana Miłkowskiego z Morzów. Składamy najszczersze wyrazy współczucia i pamiętamy w modlitwie. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie……