OGŁOSZENIA PARAFIALNE 04.11.2018 – 31 Niedziela Zwykła

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

04.11.2018 – 31 Niedziela Zwykła

 1. Dziś kapłani odwiedzą naszych stałych chorych z komunią św. od godz. 13:30
 2. Niech Maryja wynagrodzi rozlicznymi łaskami każdemu kto wspiera nasze Sanktuarium modlitwą i ofiarą.
 3. Przez oktawę, czyli do 8 listopada włącznie można uzyskać odpust zupełny za zmarłych. Każdego dnia za jednego zmarłego. Trzeba nawiedzić cmentarz, przyjąć komunię św. i pomodlić się w intencjach Ojca św., odmówić Ojcze nasz i Wierzę w Boga
 4. Do 8 listopada włącznie o godz. 15:30 jest różaniec na cmentarzu a potem Msza św. poprzedzona wyczytywaniem wypominek jednorazowych. 
 5. Dziś procesja z różańcem na cmentarz po Mszy św. o godz. 10:00. 
 6. Zmianka róży męskiej jest włączona do procesji różańcowej. Wszyscy członkowie męskiego KŻR zaproszeni są do uczestnictwa w różańcu na cmentarzu.
 7. Zapraszam w sobotę 10 listopada na Wieczernik na godz. 16:00. Msza św. z kazaniem. Różaniec i bł. NS na styl fatimski. Modlimy się w intencjach przedstawionych na kartkach do M.B. Ostr. oraz w intencji naszej Ojczyzny Polski.
 8. W najbliższą niedzielę 11 listopada przypada Święto Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Po Mszy św. o godz. 10:00 odbędzie się koncert pieśni patriotycznej w wykonaniu naszego Chóru pod przewodnictwem pana organisty. Zapraszam do wysłuchania koncertu.
 9. Nie zapomnijmy wywiesić flag narodowych. To nasz patriotyczny obowiązek. 
 10. W przyszłą niedzielę będziemy zbierać ofiary do puszek na rzecz pomocy Kościołowi prześladowanemu.
 11. Nasza parafia ciągle poszukuje nowego organisty. Zachęcam wszystkich do zaangażowania się w poszukiwania nowego organisty. 11 listopada to ostatni dzień pracy pana Konrada w naszej parafii.
 12. Wszystkim parafianom i przybyłym gościom życzymy dobrej niedzieli i nieustannej opieki MB Ostrożańskiej.