OGŁOSZENIA PARAFIALNE 17.09.2017 – 24 Niedziela Zwykła

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

17.09.2017 – 24 Niedziela Zwykła

  1. Bóg zapłać za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę na tacę.
  2. Pragnę podziękować anonimowym darczyńcom z Ostrożan za ofiarę rzecz naszego Sanktuarium. Bóg zapłać.
  3. Pragnę podziękować mieszkańcom Kolonii Smarklice, Koski Falki oraz Kolonii Ostrożany pod Jaszczołtami i Grodziskiem za wpłacenie Składki rocznej.
  4. Niech Maryja wynagrodzi rozlicznymi łaskami każdemu kto wspiera nasze Sanktuarium modlitwą i ofiarą.
  5. Dziś przybędzie do naszej świątyni fotograf żeby zrobić dobrej jakości zdjęcie Obrazowi Matki Bożej. Potrzebne jest nam do wydrukowania nowych obrazków z wizerunkiem M.B. Ostrożańskiej. W tym roku tyle rozdaliśmy że prawie nam się skończyły.
  6. Na następną niedzielę Kościół udekorują mieszkańcy Stadnik.
  7. Inicjatywa Różaniec do Granic. Gdyby ktoś chciał wybrać się z naszej parafii do Tokar to można zapisać się na listę, która leży z tyłu kościoła na stoliku i razem z grupą parafian busem pojechać 7 października na Ogólnopolską inicjatywę modlitewną. Pozostali parafianie a zwłaszcza KŻR będą mogli w tym dniu zgromadzić się w kościele o godz. 14:00 na modlitwę różańcową.
  8. Zapraszamy chłopców na ministrantów. Ministrantami mogą być osoby które przystąpiły już do pierwszej Komunii św. czyli od 4 klasy wzwyż. Szczególnie zapraszam chłopców którzy w tym roku kalendarzowym przystąpili do I Komunii św. Chętnych zgłaszamy do ks. proboszcza.
  9. We wtorek i środę 19 i 20 września IPN będzie wykonywał badania archeologiczne na naszym cmentarzu w celu poszukiwania mogiły zbiorowej żołnierzy AK.

 Wszystkim parafianom i gościom życzę błogosławionej Niedzieli