OGŁOSZENIA PARAFIALNE 30.01.2022 – 4 NIEDZIELA ZWYKŁA

OGŁOSZENIA PARAFIALNE
30.01.2022 – 4 NIEDZIELA ZWYKŁA

1. W środę – 2 lutego – przeżywamy Święto Ofiarowania Pańskiego. W tym dniu Msze św. o godz. 10:00 i 16:00. Na każdej Mszy św. błogosławimy świece. Jest to również 26 Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Taca w tym dniu przeznaczona jest na cele wspólnot kontemplacyjnych.
2. W czwartek – 3 lutego – przypada wspomnienie św. Błażeja. Ten święty znany jest z przyzywania go w chorobach gardła. W tym dniu błogosławimy świece zwane „BŁAŻEJKAMI” i przykładamy do gardła.
3. W czwartek od godziny 09:00 będziemy rozbierać dekoracje świąteczne w kościele. Zapraszam do pomocy przy rozbieraniu dekoracji mieszkańców tych wiosek, które ubierały.
4. W piątek – 4 lutego – przypada pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź od 15:30. Nabożeństwo po Mszy św. o godz. 16:00.
5. W sobotę – 5 lutego – przypada pierwsza sobota miesiąca. Zapraszam czcicieli Niepokalanego Serca Maryi i Matki Bożej Ostrożańskiej na WIECZERNIK na godz. 16:00. W tym dniu będą jeszcze Msze św. o godz. 07:00 i 07:20.
6. W sobotę przypada wspomnienie św. Agaty. Poświęcenie chleba i wody na każdej Mszy św. zarówno rano jak i na Wieczerniku.
7. W przyszłą niedzielę – 6 lutego – będzie niedziela adoracyjna. Wystawienie NS od. godz. 08:00.
8. W przyszłą niedzielę odwiedzimy naszych stałych chorych z Komunią św. od godz. 14:00.
9. Dziś o godz. 13:00 rodzice dzieci przygotowujących się do pierwszej Komunii św. mają spotkanie z krawcową. Proszę zabrać ze sobą pieniądze na zaliczkę dla krawcowej.
10. Uprzejmie prosimy o zakładanie maseczek wchodząc do kościoła i o dezynfekowane rąk. W naszym Kościele po każdej Mszy św. dezynfekujemy wszystkie powierzchnie dotykowe: ławki, klamki i konfesjonały. Do spowiedzi przychodzimy w maseczce.
11. W minionym tygodniu przegnaliśmy z naszej wspólnoty parafialnej śp. Adama Twarowskiego z wsi Koski Falki. Przeżył 60 lat. Rodzinie składamy wyrazy współczucia i pamiętamy w modlitwie. Wieczny odpoczynek …..
12. Parafianom i przybyłym gościom życzę dobrej niedzieli. Niech Pani Ostrożańska otacza Was płaszczem swej macierzyńskiej opieki. Szczęść Boże.