Do grona kandydatów do służby ministranckiej zostały przyjęte 3 dziewczynki i 4 chłopców

Będą służyć przy ołtarzu

Będą służyć przy ołtarzu

      Dzień 27 września zapisał się w sanktuarium w Ostrożanach jako wyjątkowy i bardzo uroczysty, a to z racji, iż tego dnia w czasie Eucharystii do grona kandydatów do służby ministranckiej zostały przyjęte 3 dziewczynki i 4 chłopców.
      Po modlitwie wiernych kustosz sanktuarium ks. Roman Szmurło poprosił o wystąpienie kandydatek i kandydatów do pełnienia tej zaszczytnej służby, a byli to: Sylwia Jadłowska, Emilia Niewiarowska, Oliwia Wilgatek, Piotr Arbaszewski, Adrian Jadłowski, Arkadiusz Czarkowski, Radosław Klepacki.
      Kandydaci po odmówieniu modlitwy, prosząc o wstawiennictwo za przyczyną św. Dominika Savio, patrona ministrantów, zostali z radością przyjęci przez ministrantów, jak też przez całą wspólnotę parafii Ostrożany. Ufamy, że po dokładnym przygotowaniu będą z godnością służyć przy ołtarzu, czego im w imieniu całej wspólnoty z całego serca życzymy.

Katarzyna Kryńska

                                                  Do grona kandydatów do służby ministranckiej zostały przyjęte 3 dziewczynki i 4 chłopców   Do grona kandydatów do służby ministranckiej zostały przyjęte 3 dziewczynki i 4 chłopców


fulltext