rozaniec

SANKTUARIUM

MATKI BOŻEJ W OSTROŻANACH

logo parafia ostrozany

Jeśli doznałeś jakiejś szczególnej łaski za wstawiennictwem Matki Bożej Ostrożańskiej
i chcesz dać świadectwo, to opisz swoje doświadczenia na naszej stronie.

Użyj do tego formularza poniżej. 

Wyślij wiadomość
 

Obrazek Captcha


Agnieszka: Dziekuje Ci Matko

Mateczko moja kochana, dzieki Tobie po wielu latach beznadziejnych starań o dziecko doznałam prawdziwego cudu. Jestem w błogosławionym stanie dzieki twojemu wstawiennistwu u Pana naszego Jezusa Chrystua.Matko prosze cie opiekuj sie nami mną i moim dzidziusiem. Wypraszaj nam  łaski U syna Twego a Pana Naszego, których teraz tak bardzo potrzebujemy. Powierzyłam Ci swoje troski a ty Matko mnie wysłuchałaś i sprawiłaś ze wiara moja umocniła sie jeszcze bardziej. DZIEKUJE Ci z całego serca Mateczko Moja kochana. Twoja Agnieszka

Boże przebacz tym którzy  oszabrowali Cię Mateczko z pieknej korony i płaszcza, oswiec ich umysły oby opamietali sie i zwrócili Matce Boskiej jej dary. Głupcy nie wiedza co uczynili. 

 


czwartek, 19 listopad 2015
Maria i Bogdan Mikołajczyk ( Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ): Cześć Maryi,cześć i chwała.

Urodziłem się i mieszkam w Warszawie,czterdzieści trzy lata temu poznałem pannę z Kosków Falków (Małych.) I To Przecudowne Sanktuarium, które stało się dla mnie miejscem do którego często powracam aby oddać Cześć i Chwałę słynącej łaskami Matce Bożej Ostrożańskiej. Co wieczór jestem przy Niej odmawiając modlitwę do M.B.Ostrożańskiej w dowód wdzięczności za to że jest z nami i wśród nas. I dzięki Jej Łaskom i Opiece możemy jeszcze cieszyć się sobą , naszymi dziećmi i wnukami. Są  różne miejsca kultu NMP ale dla mnie tym najbliższym sercu są Ostrożany i tak pozostanie.

NMP Ostrożańska ,Jestem przy Tobie , pamiętam , czuwam!   Maria i Bogdan M.

 


czwartek, 19 listopad 2015
Powered by Phoca Guestbook