OGŁOSZENIA PARAFIALNE 01.05.2022 – 3 Niedziela Wielkanocna

OGŁOSZENIA PARAFIALNE
01.05.2022 – 3 Niedziela Wielkanocna 

1. Dziś jest Niedziela Biblijna zachęcamy do sięgnięcia i przeczytania fragmentu Biblii.
2. Dziś rozpoczęliśmy maj. Nabożeństwa majowe w dni powszedni po mszy św. o godz. 17:00 a w niedzielę po mszy św. o godz. 12:00. Zachęcamy do prowadzenia nabożeństwa majowego w swoich wioskach przy krzyżach, kapliczkach czy w salkach.
3. Jutro tj. 2 maja przypada dzień Flagi Rzeczpospolitej Polskiej. Wywieśmy przy swych domach 2 i 3 maja białoczerwone Flagi.
4. We wtorek tj. 3 maja przypada Uroczystość NMP Królowej Polski. Msze św. jak w niedzielę. W tym dniu przybędzie do naszej parafii alumn WSD w Drohiczynie. Ofiary będą przeznaczone na utrzymanie WSD w Drohiczynie.
5. Dzieci przygotowujące się do I Komunii św. mają próbę w czwartek po nabożeństwie majowym. Niech w tym dniu wszystkie dzieci komunijne przyjdą na majowe.
6. W piątek tj. 6 maja przypada pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź od godz. 16:30. Po Mszy św. będzie nabożeństwo majowe. Litanię do Najświętszego Serca Pana Jezusa należy odmówić samodzielnie.
7. W sobotę zapraszamy czcicieli Niepokalanego Serca Maryi i Matki Bożej Ostrożańskiej na Wieczernik, który odbędzie się o godz. 17:00.
8. Parafianom i przybyłym gościom życzymy dobrej niedzieli. Niech M.B. Ostrożańska otacza Was płaszczem swej Macierzyńskiej opieki. Szczęść Boże.