OGŁOSZENIA PARAFIALNE 06.02.2022 – 5 NIEDZIELA ZWYKŁA

OGŁOSZENIA PARAFIALNE
06.02.2022 – 5 NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dziś jest Niedziela adoracyjna. Zachęcam do chwili adoracji NS. Zakończenie adoracji po Mszy św. o godz. 12:00.
2. Dziś odwiedzamy naszych stałych chorych z Komunią św. od godz. 14:00.
3. W piątek przypada wspomnienie NMP z Lourdes. Jest to Światowy Dzień Chorego. Zapraszam wszystkich chorych i w podeszłym wieku na Mszę św. o godz. 10:00. Będzie to Msza św. z Sakramentem Namaszczenia chorych.
4. Chciałbym podziękować jubilatom państwu Lucynie i Józefowi Żero przeżywającym 65 rocznicę swojego ślubu za ofiarowanie do naszej świątyni dwóch pięknych, maryjnych obrusów oraz 6 lichtarzy na ołtarz główny. Dziękuję również pewnej osobie o dobrym sercu z Ostrożan za ofiarowanie 6 nowych świec na ołtarz główny. Te dary wraz z pięknym nowym krzyżem ołtarzowym, który otrzymaliśmy od małżonków – państwa Skowrońskich pięknie się komponują na naszym ołtarzu. Niech Bóg Wam wynagrodzi dobroć i hojność serc. Polecam wszystkich Państwa opiece Maryi – Pani Ostrożan. Bóg zapłać.
5. Uprzejmie prosimy o zakładanie maseczek wchodząc do kościoła i o dezynfekowane rąk. W naszym Kościele po każdej Mszy św. dezynfekujemy wszystkie powierzchnie dotykowe: ławki, klamki i konfesjonały. Do spowiedzi przychodzimy w maseczce.
6. W minionym tygodniu przegnaliśmy z naszej wspólnoty parafialnej śp. Józefa Krasowskiego z Ostrożan. Przeżył 64 lata. Rodzinie składamy wyrazy współczucia i pamiętamy w modlitwie. Wieczny odpoczynek …..
7. Parafianom i przybyłym gościom życzę dobrej niedzieli. Niech Pani Ostrożańska otacza Was płaszczem swej macierzyńskiej opieki. Szczęść Boże.