OGŁOSZENIA PARAFIALNE 09.10.2022 – 28 Niedziela Zwykła

OGŁOSZENIA PARAFIALNE
09.10.2022 – 28 Niedziela Zwykła

1. Liczenie wiernych uczestniczących w naszej parafii we Mszy św. w odbędzie się w przyszłą niedzielę.
2. Różaniec w naszym kościele w dni powszednie o godz. 16:30 a w niedzielę po Mszy św. o godz. 12:00. W dni powszednie rozważania prowadzą poszczególne wioski. W tym tygodniu: 10 października (poniedziałek) – Koski Falki; 11 października (wtorek) – Koski Wypychy; 12 Października (środa) – dzieci; 13 października (czwartek) – Krakówki Włodki i Dąbki; 14 października (piątek) – Krakówki Zdzichy; 15 października (sobota) – KŻR; 16 października (niedziela) – kapłan.
3. W każdą środę października różaniec prowadzą dzieci pierwszokomunijne wraz z rodzicami.
4. W najbliższą sobotę odbędzie się zjazd Kół Żywego Różańca ze wschodniej części naszej diecezji. Spotkanie modlitewne odbędzie się w godzinach 16:00 – 21:00. O godz. 18:00 będzie Msza św. pod przewodnictwem JE Ks. Bp Piotra Sawczuka. Z tego powodu wszystkie Msze św. zaplanowane na ten dzień zostały przeniesione na godz. 18:00. Zapraszam członków naszych Kół Żywego Różańca do uczestnictwa przynajmniej na jakąś część tego spotkania modlitewnego.
5. W niedzielę – 16 października – przypada Dzień Papieski. Ofiary do puszek przeznaczone będą na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia.
6. Na ołtarzach bocznych są wyłożone kartki wspominkowe na ten rok. Można zabrać je do domu i czytelnie wypełnić.
7. Wielkimi krokami zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych. Chciałbym zaapelować o przemyślenie zakupu zniczy na grób. Zachęcam do umycia już stojących na grobach a kupienie tylko samych wkładów. Tak wiele ładnych zniczy stoi na grobach na naszym cmentarzu. Wystarczy je umyć i nie kupować nowych. Zwłaszcza, że ceny zniczy są wysokie a i śmieci będzie mniej.
8. Bardzo dziękuję za wpłacanie składki rocznej i zrobienie listy.
9. Parafianom i czcicielom Matki Bożej życzę dobrej niedzieli. Niech Pani Ostrożańska otacza Was płaszczem swej macierzyńskiej opieki. Szczęść Boże