OGŁOSZENIA PARAFIALNE 13.08.2023 – 19 Niedziela Zwykła

OGŁOSZENIA PARAFIALNE
13.08.2023 – 19 Niedziela Zwykła

1. Dziękuję mieszkańcom Niewiarowo Przybki za udekorowanie kwiatami Kościoła na dzisiejszą niedzielę. Na następną niedzielę kościół udekorują nowożeńcy.
2. We wtorek – 15 sierpnia – Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze św. wg niedzielnego porządku. Poświęcenie ziół i kwiatów na każdej Mszy św. Odpust w Grodzisku. W tym dniu parafia w Grodzisku przeżywa Jubileusz 100 – lecia swego istnienia.
3. We środę – 16 sierpnia – wspomnienie św. Rocha – odpust w Miłkowicach Maćkach.
4. Dziękuję wszystkim, którzy gromadzą się w naszym kościele na pielgrzymce duchowej za świadectwo wiary i poświęcenie.
5. Przypominam o konieczności zgłaszania ks. Proboszczowi lub panu kościelnemu planowanych prac na terenie cmentarza przy swoich grobach. Jeśli jakieś prace są już wykonywane należy pilnować firmy lub wykonujących żeby po sobie posprzątali. Dotyczy to zarówno grobu, który robią ale i grobów sąsiednich. Niektórzy zwracają uwagę, że wykonawcy brudzą groby sąsiednie np. cementem i nie poczuwają się do posprzątania. Uprzejmie proszę o dbałość i szanowanie cudzej własności.
6. W celu zarezerwowania sobie miejsca na grób na naszym cmentarzu należy o tym powiadomić ks. Proboszcza i uzyskać zgodę. Nie można sobie samemu bez zgody administratora cmentarza robić rezerwacji miejsca.
7. Parafianom i czcicielom Matki Bożej życzę dobrej niedzieli. Niech Pani Ostrożańska otacza Was płaszczem swej macierzyńskiej opieki. Szczęść Boże.