OGŁOSZENIA PARAFIALNE 16.06.2024 – 11 Niedziela Zwykła

OGŁOSZENIA PARAFIALNE
16.06.2024 – 11 Niedziela Zwykła

1. W dekanatach naszej diecezji rozpoczęła się peregrynacja relikwii bł. Rodziny Ulmów. W naszym dekanacie w Drohiczynie będzie w dniach 18 – 19 czerwca (wtorek – środa). Każda parafia z dekanatu ma przewidziany czas na adorację i czuwanie. Parafia Ostrożańska ma 18 czerwca we wtorek od godz. 22:00 do 23:00. Serdecznie zapraszam do wspólnej modlitwy razem ze mną w drohiczyńskiej katedrze. Będziemy modlić się w intencji wszystkich rodzina z naszej parafii. Kto może niech przyjedzie do katedry. Można umówić się w kilka osób, żeby jednym samochodem przyjechać.
2. W sobotę i w niedzielę będziemy gościć w naszej parafii noprezbitera ks. Karola Młynarczyka, który był niedawno wyświęcony. W niedzielę na zakończenie Mszy św. o godz. 10:00 udzieli specjalnego błogosławieństwa przez włożenie rąk, którego nowo wyświęceni kapłani mogą udzielać przez pierwszy miesiąc swojej kapłańskiej posługi. Zapraszamy do udziału.
3. Bóg zapłać mieszkańcom Lubowicza za udekorowanie kościoła kwiatami na dzisiejszą niedzielę. Na następną niedzielę (23 czerwca) kościół udekorują mieszkańcy wisi Stadniki.
4. 22 czerwca w Węgrowie w kościele klasztornym odbędzie się zakończenie modlitewne sztafety o powołania kapłańskie. Spotkanie rozpocznie się o godz. 17:00 a zakończy o 21:00 apelem. Władze diecezjalne zapraszają członków Kół Żywego Różańca do udziału w tym spotkaniu modlitewnym.
5. Dziś na różańcu modli się KŻR ze Stadnik, 23 czerwca – Borzymy, 30 czerwca – KŻR z Kamiank.
6. Wszystkim parafianom i gościom życzę dobrej niedzieli. Pani Ostrożańska niech Was otacza płaszczem swej macierzyńskiej opieki. Szczęść Boże.