OGŁOSZENIA PARAFIALNE 17.09.2023 – 24 Niedziela Zwykła

OGŁOSZENIA PARAFIALNE
17.09.2023 – 24 Niedziela Zwykła

1. Dziś przypada Dzień Środków Społecznego Przekazu. W naszej diecezji zbierane są ofiary do puszek na utrzymanie Centrum Informacji Diecezji Drohiczyńskiej.
2. Dziś pierwsze spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do pierwszej Komunii św. Spotkanie będzie po Mszy św. o godz. 10:00 w salce parafialnej.
3. Pierwsze spotkanie dla młodzieży, która przygotowywać się będzie do Bierzmowania w naszej parafii odbędzie się 24 września po Mszy św. o godz. 10:00 w Sali parafialnej.
4. Bardzo dziękuję za ofiary rzecz naszej parafii w ramach składki rocznej i na służbę kościelną. Dziękuję mieszkańcom Borzym, mieszańcom Rybałt, mieszkańcom Bloków ostrożańskich. Bóg zapłać.
5. W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Witolda Boguszewskiego pochodzącego z Klepacz. Przeżył 61 lat oraz śp. Stanisławę Jaszczołt z Łopusza. Przeżyła 78 lat. Rodzinom składamy wyrazy współczucia i pamiętamy w modlitwie. Wieczny odpoczynek…….
6. Parafianom i czcicielom Matki Bożej życzę dobrej niedzieli. Niech Pani Ostrożańska otacza Was płaszczem swej macierzyńskiej opieki. Szczęść Boże.