OGŁOSZENIA PARAFIALNE 18.02.2024 – 1 Niedziela Wielkiego Postu

OGŁOSZENIA PARAFIALNE
18.02.2024 – 1 Niedziela Wielkiego Postu

1.. Droga Krzyżowa w piątek o godz. 16:30. Gorzkie Żale w Niedzielę po Mszy św. o godz. 12.00. Gorąco wszystkich zapraszamy do udziału w tych modlitwach.
2. W przyszłą niedzielę będą zbierane ofiary do puszek na rzecz pomocy misjom „Ad gentes”.
3. W naszym dekanacie odbędzie się po raz kolejny akcja „Post o chlebie i wodzie” połączona z modlitwą w intencji posługujących kapłanów oraz o powołania kapłańskie i zakonne. Akcja przypada w dniach 22, 23, 24 lutego. Osoby chętne wziąć udział w poście wybierają sobie 1 dzień z wymienionych i wpisują się na wyłożoną listę na stoliku pod chórem.
4. Kółka Żywego Różańca prowadzą różaniec w każą niedzielę w naszym kościele o godz. 11:30. Dziś modli się KŻR z Ostrożan, 25 lutego – KŻR kolonia Ostrożny pod Smorczewem, 3 marca – KŻR – męska róża, 10 marca – KŻR – Smarklice.
5. Jak co roku Caritas przygotował skarbonki na Jałmużnę wielkopostną. Zebrana jałmużna będzie przekazana osobom potrzebującym. Zachęcamy zarówno dzieci jak i dorosłych do udziału w tej akcji.
6. Parafianom i przybyłym gościom życzę dobrej niedzieli. Niech Pani Ostrożańska otacza Was płaszczem swej macierzyńskiej opieki. Szczęść Boże.