OGŁOSZENIA PARAFIALNE 21.08.2022 – 21 Niedziela Zwykła

OGŁOSZENIA PARAFIALNE
21.08.2022 – 21 Niedziela Zwykła

1. Dziękuję nowożeńcom za udekorowanie kwiatami Kościoła na dzisiejszą niedzielę. Na następną niedzielę kościół udekorują mieszkańcy wsi Koski Wypychy.
2. Bardzo dziękuję za dzisiejsze ofiary na cele inwestycyjne naszej parafii.
3. W piątek – 26 sierpnia – przypada Uroczystość NMP Częstochowskiej. Msze św. o godz. 10:00 i 17:00. W tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
4. W przyszłą niedzielę – 28 sierpnia – w naszym Sanktuarium modlą się jak co miesiąc Adoratorki Krwi Chrystusa. Zapraszamy chętne osoby do wspólnej modlitwy.
5. Za ofiary złożone prze pielgrzymów duchowych zostały zakupione nowe komże do zakrystii.
6. W piątek, sobotę i niedzielę nie będzie pana Organisty. Sami będziemy śpiewać na Mszach św.
7. Dożynki Diecezjalne odbędą się w tym roku -10 września – w Kosowie Lackim. Naszą parafię w tym roku reprezentują mieszkańcy Klepacz. Jak tylko dostanę szczegółowy program przekażę pani Radnej.
8. W tym roku w czasie odpustu parafialnego – 8 września – powracamy do dziękczynienia za plony. Uprzejmie proszę Sołtysów naszych wsi o przygotowanie chlebów do poświęcenia i podzielenie się z mieszkańcami swoich wsi tym chlebem po Sumie – tak jak to już bywało przed pandemią.
9. Pożegnaliśmy z naszej wspólnoty parafialnej śp. Henryka Rybałtowskiego z Łopusza. Przeżył 70 lat. Rodzinie składamy wyrazy współczucia i pamiętamy w modlitwie. Wieczny odpoczynek…
10. Parafianom i czcicielom Matki Bożej życzę dobrej niedzieli. Niech Pani Ostrożańska otacza Was płaszczem swej macierzyńskiej opieki. Szczęść Boże.