OGŁOSZENIA PARAFIALNE 23.01.2022 – 3 NIEDZIELA ZWYKŁA

OGŁOSZENIA PARAFIALNE
23.01.2022 – 3 NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Serdecznie pozdrawiam zgromadzonych w naszej świątyni jak również wszystkich, którzy łączą się z nami przez Internet. Ogarniam Was swoją modlitwą i zapewniam o pamięci przed wizerunkiem Matki Bożej Ostrożańskiej.
2. Dziś obchodzimy Niedzielę Słowa Bożego. Wyjmijmy z póki Księgę Pisma Świętego i w tym dniu niech będzie wyeksponowana w godnym miejscu. Przy wyjściu z kościoła ministranci będą stać z koszyczkami, w których są karteczki z cytatami z Pisma św. Chętni mogą wylosować sobie jeden fragment dla siebie.
3. W przyszłą niedzielę (30.01.2022) zapraszam rodziców dzieci przygotowujących się do pierwszej Komunii św. na spotkanie z krawcową. Spotkanie o godz. 13:00 w Sali parafialnej. Proszę zabrać ze sobą pieniądze na zaliczkę dla krawcowej.
4. Uprzejmie prosimy o zakładanie maseczek wchodząc do kościoła i o dezynfekowane rąk. W naszym Kościele po każdej Mszy św. dezynfekujemy wszystkie powierzchnie dotykowe: ławki, klamki i konfesjonały. Do spowiedzi przychodzimy w maseczce.
5. Parafianom i przybyłym gościom życzę dobrej niedzieli. Niech Pani Ostrożańska otacza Was płaszczem swej macierzyńskiej opieki. Szczęść Boże.