OGŁOSZENIA PARAFIALNE 23.06.2024 – 12 Niedziela Zwykła

OGŁOSZENIA PARAFIALNE
23.06.2024 – 12 Niedziela Zwykła

1. Chciałbym bardzo serdecznie podziękować wszystkim parafianom, którzy przybyli do Drohiczyna na wspólną adorację relikwii bł. Rodziny Ulmów. Niech bł. Rodzina Ulmów ma Was w swej opiece i wyprasza potrzebne łaski.
2. W sobotę przypada Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Taca w tym dniu przeznaczona jest do dyspozycji Stolicy Apostolskiej. Msze św. o godz. 10:00 i 17:00.
3. W sobotę odpust w Śledzianowie.
4. Bóg zapłać mieszkańcom Stadnik za udekorowanie kościoła kwiatami na dzisiejszą niedzielę. Na następną niedzielę (30 czerwca) kościół udekorują mieszkańcy wisi Morze.
5. Dziś na różańcu modli się KŻR z Borzym, 30 czerwca – KŻR z Kamiank (7 lipca – nie ma), 14 lipca – Łopusze, 21 lipca- Krakówki Zdzichy, 28 lipca – Klepacze
6. Bardzo dziękuję ks. Karolowi Mynarczukowi za dzisiejszą pomoc w parafii. Niech Bóg Księdza błogosławi i Matka Boża wspiera w pracy na pierwszej parafii w Brańsku.
7. Wszystkim parafianom i gościom życzę dobrej niedzieli. Pani Ostrożańska niech Was otacza płaszczem swej macierzyńskiej opieki. Szczęść Boże.