OGŁOSZENIA PARAFIALNE 26.02.2023 – 1 Niedziela Wielkiego Postu

OGŁOSZENIA PARAFIALNE
26.02.2023 – 1 Niedziela Wielkiego Postu

1. Dziś po każdej Mszy św. możemy wesprzeć ofiary wojny na Ukrainie składając datki do puszek.
2. Droga Krzyżowa w piątek o godz. 16:30. Gorzkie Żale w Niedzielę po Mszy św. o godz. 12.00. Gorąco wszystkich zapraszamy do udziału w tych modlitwach.
3. Za udział w Drodze Krzyżowej lub Gorzkich Żalach można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
4. W piątek – 3 marca – oddajemy cześć Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Z racji na to, że po Mszy św. jest Droga Krzyżowa – wystawienie NS będzie o godz. 15:45. Zostanie odmówiona litania i akt wynagrodzenia. Spowiedź od godz. 15:30.
5. W sobotę – 4 marca – zapraszamy czcicieli Niepokalanego Serca Maryi i Matki Bożej Ostrożańskiej na WIECZERNIK na godz. 16:00.
6. W niedzielę – 5 marca – przypada pierwsza niedziela miesiąca. Wystawienie NS od godz. 08:00. Zapraszamy na Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP.
7. Naszych chorych odwiedzimy ze Spowiedzią i Komunią św. Wielkanocną w trzeci dzień rekolekcji tj. 21 marca. W razie potrzeby proszę wcześniej prosić kapłanów.
8. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać niedziele misyjną. Będą zbierane ofiary do puszek na pomoc misjonarzom i prowadzonym przez nich dziełom misyjnym.
9. Bardzo dziękuję mieszkańcom bloków ostrożańskich za datek na kwiaty do Grobu Pańskiego. Bóg zapłać.
10. Parafianom i przybyłym gościom życzę dobrej niedzieli. Niech Pani Ostrożańska otacza Was płaszczem swej macierzyńskiej opieki. Szczęść Boże.