OGŁOSZENIA PARAFIALNE 26.12.2021 – Święto Św. Szczepana

OGŁOSZENIA PARAFIALNE
26.12.2021 – Święto Św. Szczepana

1. Bardzo dziękuję przedstawicielom wsi Kamianki, którzy tak bardzo licznie stawili się, do ubrania choinek przy ołtarzu głównym. Dziękuję przedstawicielom wsi Morze za ubranie choinki na placu kościelnym. Dziękuję ministrantom i Ostrożankom za udekorowanie choinki przy św. Annie. Bardzo dziękuję panu kościelnemu Szymonowi oraz państwu Magdalenie i Czesławowi Antoszukom jak również państwu Sylwii i Leszkowi Koczewskim za pomoc i wykonaną pracę przy ubieraniu choinek i żłóbka. Bóg zapłać.
2. Jutro – 27 grudnia – obchodzimy Święto św. Jana Ewangelisty. W tym dniu na Mszach św. święcimy wino, które ma nas chronić od wszelkiej trucizny. Msze św. o 15:30 i 16:00.
3. Pierwszego stycznia w Nowy Rok przypada pierwsza niedziela miesiąca. Jest to niedziela adoracyjna. Wystawienie NS od godz. 08:00.
4. Naszych stałych chorych odwiedzimy z Komunią św. w niedzielę 8 stycznia.
5. Jeśli chodzi o wizytę duszpasterską zwaną „kolędą” to w naszej parafii rozpocznie się ona 28 grudnia 2022.
28 grudnia (środa) od godz. 09:30:
– Koski Wypychy (1 ksiądz)
– Kamianki (1 ksiądz)
– Kolonia Ostrożany pod Grodziskiem i Jaszczołtami (1 ksiądz)
29 grudnia (czwartek) od godz. 09:30:
– Lubowicze (1 ksiądz)
– Kolonia Smarklice (1 ksiądz)
– Smarklice + Smorczewo (1 ksiądz)

6. W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Józefa Czapskiego z Krakówek Włodek. Przeżył 86 lat. Rodzinie składamy wyrazy współczucia i pamiętamy w modlitwie. Wieczny odpoczynek ….
7. Parafianom i czcicielom Matki Bożej życzę dobrej niedzieli. Niech Pani Ostrożańska otacza Was płaszczem swej macierzyńskiej opieki. Szczęść Boże.