OGŁOSZENIA PARAFIALNE 16.01.2022 – 2 NIEDZIELA ZWYKŁA

OGŁOSZENIA PARAFIALNE
16.01.2022 – 2 NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Serdecznie pozdrawiam zgromadzonych w naszej świątyni jak również wszystkich, którzy łączą się z nami przez Internet. Ogarniam Was swoją modlitwą i zapewniam o pamięci przed wizerunkiem Matki Bożej Ostrożańskiej.
2. W piątek obchodzimy dzień babci a w sobotę dzień dziadka. Dzień Babci i Dzień Dziadka to święta, które na dobre zadomowiły się w naszym kraju. Celebrujemy je w rodzinnym gronie. W tym dniu babcie i dziadkowie mogą się poczuć jeszcze bardziej wyjątkowo. Ich święto ma stałą datę, co roku wypada w tych samych dniach. Warto więc zawczasu przygotować prezent – najlepiej wykonany własnoręcznie i piękne życzenia. Pamiętajmy za równo o dziadkach żyjących i o tych którzy odeszli już do nieba.
3. W sobotę o godz. 10:00 spotkanie dla kandydatów do Sakramentu Bierzmowania.
4. W najbliższą niedzielę obchodzimy Niedzielę Słowa Bożego. Wyjmijmy z póki Księgę Pisma Świętego i w tym dniu niech będzie wyeksponowana w godnym miejscu. Wypadałoby również przeczytać fragment tekstu tej Księgi.
5. Parafianom i przybyłym gościom życzę dobrej niedzieli. Niech Pani Ostrożańska otacza Was płaszczem swej macierzyńskiej opieki. Szczęść Boże.