OGŁOSZENIA PARAFIALNE 18.09.2022 – 25 Niedziela Zwykła

OGŁOSZENIA PARAFIALNE
18.09.2022 – 25 Niedziela Zwykła

1. Bardzo dziękuję dwóm parom nowożeńców za udekorowanie kwiatami kościoła na dzisiejszą niedzielę. Na następną niedzielę kościół udekorują kolejni nowożeńcy.
2. Bardzo dziękuję za wpłacenie składki rocznej
3. Wczoraj przybyła do nas pielgrzymka autokarowa z Turośli wraz z ks. proboszczem. Cieszymy się z ich wizyty. Niech Pani Ostrożan otacza ich swoją opieką.
4. Dziś po Mszy św. o godz. 10:00 w salce parafialnej spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św.
5. Chciałbym zaprosić chłopców i dziewczynki po pierwszej Komunii św. do służby ministranckiej i do Ostrożanek. Drodzy rodzice zwracam się do was z prośbą o pomoc w tej kwestii. Służba przy ołtarzu do Mszy św. to wielki przywilej dla ludzi wierzących. Proszę was byście zachęcili woje dzieci do tego rodzaju służby. Dzieci powolutku wszystkiego się nauczą od starszych i z czasem same będą mogły wykonywać czynności przypisane dla ministrantów. Dużo w tej kwestii zależy od rodziców dlatego bardzo Was proszę drodzy rodzice o dbałość również w tej kwestii, żeby nie zabrakło nam tych którzy służą Panu Bogu.
6. Dziś obchodzony jest Dzień Środków Społecznego Przekazu z tej okazji możemy dziś wesprzeć ofiarami do puszek rozwój Centrum Informacji Diecezji Drohiczyńskiej
7. Parafianom i czcicielom Matki Bożej życzę dobrej niedzieli. Niech Pani Ostrożańska otacza Was płaszczem swej macierzyńskiej opieki. Szczęść Boże.