OGŁOSZENIA PARAFIALNE 28.08.2022 – 22 Niedziela Zwykła

OGŁOSZENIA PARAFIALNE
28.08.2022 – 22 Niedziela Zwykła

1. Dziękuję mieszkańcom Kosków Wypychów za udekorowanie kwiatami Kościoła na dzisiejszą niedzielę. Na następną niedzielę kościół udekorują nowożeńcy.
2. Bardzo dziękuję za ofiary na cele inwestycyjne naszej parafii z zeszłej niedzieli. Bóg zapłać.
3. W czwartek – 1 września – rozpoczynamy nowy rok szkolny i katechetyczny – Msza św. w intencji dzieci, młodzieży oraz nauczycieli, wychowawców, katechetów i dyrektorów o godz. 08:00. Zachęcamy by skorzystać ze spowiedzi.
4. W piątek – 2 września – przypada pierwszy piątek miesiąca. W tym dniu oddajemy cześć Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. W piątek mamy ślub o 16:00. Proszę zaczekać z wejściem do kościoła aż ślub się skończy i weselnicy wyjdą. Spowiedź będzie w trakcie Mszy św. o godz. 17:00.
5. W sobotę – 3 września – oddajemy cześć Niepokalanemu Sercu Matki Bożej. Zapraszam wszystkich czcicieli M.B. Ostrożańskiej i Jej Niepokalanego Serca na WIECZERNIK na godz. 17:00.
6. W niedzielę – 4 września – adoracja NS od godziny 8:00. Zakończenie adoracji po Mszy św. o godz. 12:00. Nie będzie procesji eucharystycznej w niedzielę, ponieważ 8 września będzie na odpuście.
7. W tym roku w czasie odpustu parafialnego – 8 września – powracamy do dziękczynienia za plony. Uprzejmie proszę Sołtysów naszych wsi o przygotowanie chlebów do poświęcenia i podzielenie się z mieszkańcami swoich wsi tym chlebem po Sumie – tak jak to już bywało przed pandemią.
8. Gmina Drohiczyńska organizuje Dożynki Gminne w tym roku 11 września we wsi Smarklice. Msza św. z racji dożynek gminnych będzie 11 września o godz. 12:00 w naszym Sanktuarium.
9. Parafianom i czcicielom Matki Bożej życzę dobrej niedzieli. Niech Pani Ostrożańska otacza Was płaszczem swej macierzyńskiej opieki. Szczęść Boże.