OGŁOSZENIA PARAFIALNE 18.04.2022 – Poniedziałek Wielkanocny

OGŁOSZENIA PARAFIALNE
18.04.2022 – Poniedziałek Wielkanocny

1. Serdecznie pozdrawiam wszystkich parafian i przybyłych gości.
2. Rozpoczęliśmy Nowennę do Miłosierdzia, która prowadzi nas ku Niedzieli Miłosierdzia. Z tej racji w najbliższym tygodniu o godz. 15:00 będzie nowenna a bezpośrednio o niej Msze św.
3. Ofiary składane w Niedzielę Miłosierdzia przeznaczone będą na dzieła charytatywne prowadzone przez Caritas.
4. W Niedzielę Miłosierdzia będzie możliwość zyskania odpustu zupełnego za odmówienie Koronki do Miłosierdzia Bożego z tej racji w niedzielę o 15:00 będzie śpiewana koronka. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
5. Jeśli dzieci zbierały swoją jałmużnę wielkopostną do skarbonek Caritas to można je przynieść do kościoła w Niedzielę Miłosierdzia i złożyć przy ołtarzu.
6. Kandydaci do Bierzmowania mają próbę 23 kwietnia – sobota – o godz. 10:00.
7. Chciałbym serdecznie podziękować panu Kościelnemu i państwu Antoszuk za pomoc w przygotowaniu Ciemnicy i Grobu Pańskiego. Bóg zapłać.
8. Dziękuję wszystkim kapłanom za posługę w konfesjonale i sprawowane liturgie a lektorom, ministrantom i ostrożankom za służbę przy ołtarzu. Bóg zapłać
9. Dziękuję panu organiście i chórowi parafialnemu za uświetnienie śpiewem liturgii Triduum Paschalnego i Świąt. Bóg zapłać.
10. Dziękuję panom strażakom za wartę przy grobie i na procesji rezurekcyjnej. Bóg zapłać.
11. Dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do piękna naszej procesji: niosącym chorągwie, feretrony, ołtarzyki, sypiącym kwiatki. Wielkie Bóg zapłać.
12. Chciałby również w imieniu kapłanów podziękować parafianom za miłe słowa i serdeczność oraz tak wiele darów materialnych w postaci ciasta, wędlin i innych rzeczy, które otrzymaliśmy od was na Święta. Z całego serca wielkie Bóg zapłać.
13. Parafianom i przybyłym gościom życzymy udanego świętowania. Niech Zmartwychwstały Pan błogosławi Wam na każdy dzień. Szczęść Boże.