OGŁOSZENIA PARAFIALNE 18.06.2022 – 11 Niedziela Zwykła

OGŁOSZENIA PARAFIALNE
18.06.2022 – 11 Niedziela Zwykła

1. Bardzo dziękuję wszystkim, którzy aktywnie uczestniczyli w Oktawie Bożego Ciała, szczególnie tym którzy nosili krzyż, feretrony, ołtarzyki i sypali kwiatki na procesji. Wielkie Bóg zapłać.
2. W minionym tygodniu nawiedziły nasze Sanktuarium dzieci pierwszokomunijne z Topczewa wraz z ks. wikariuszem i opiekunami oraz dzieci pierwszokomunijne z Czartajewa również ze swoim ks. proboszczem.
3. W czwartek – 22 czerwca – ks. Proboszcz wraz z dziećmi pierwszokomunijnymi i rodzicami jedzie na pielgrzymkę do Sanktuarium M.B. Kodeńskiej. W tym roku w Kodniu obchodzą 300 – lecie koronacji Obrazu Matki Bożej. Wyjazd o godz. 07:00 rano. Dzieci zabierają swoje stroje komunijne.
4. W piątek – 23 czerwca – zakończenie roku szkolnego. Zapraszamy na Mszę św. o godz. 08:00. Zapraszamy dzieci z naszej parafii uczące się w różnych szkołach powiatu oraz młodzież z Zespołu Szkół Rolniczych wraz z nauczycielami i dyrekcją.
5. W piątek – 23 czerwca- jest DZIEŃ OJCA. Pamiętajmy o naszych ojcach. Pomódlmy się za zmarłych a żywym niech w tym dniu nie zabraknie naszej dobroci.
6. W sobotę – 24 czerwca – spodziewamy się grupy dzieci pierwszokomunijnych z Wyszek wraz ze swoim ks. proboszczem.
7. Na najbliższą niedzielę kościół udekorują nowożeńcy.
8. Parafianom i przybyłym gościom życzymy dobrej niedzieli. Niech M.B. Ostrożańska otacza Was płaszczem swej Macierzyńskiej opieki. Szczęść Boże.