OGŁOSZENIA PARAFIALNE 08.10.2023 – 27 Niedziela Zwykła

OGŁOSZENIA PARAFIALNE
08.10.2023 – 27 Niedziela Zwykła

1. Dziś odbędzie się p Mszy św. o godz. 10:00 zmianka Róży męskiej.
2. Nabożeństwo różańcowe w naszym kościele w niedzielę po Mszy św. o godz. 12:00. W dni powszednie prowadzą różaniec poszczególne wioski. W tym tygodniu różaniec prowadzą: poniedziałek – dzieci pierwszokomunijne z panią katechetką, wtorek – Koski Falki, środa – Koski Wypychy, czwartek – Krakówki Zdzichy, piątek – wieś Morze, sobota – Lubowicze, niedziela – kapłan.
3. W czwartek odwiedzi nasze sanktuarium autokarowa pielgrzymka z Nowego Sącza. Będą mieli Mszę św. o godz. 14:00.
4. W sobotę mam Msze św. ślubną o godz. 15:00.
5. W przyszłą niedzielę przypada 23 Dzień Papieski, który będzie się odbywał pod hasłem: „Jan Paweł II cywilizacja życia”. Tradycyjnie w tym dniu zbieramy ofiary do puszek na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia, która to z zebrane pieniądze przeznacza na stypendia dla zdolnej młodzieży.
6. W przyszłą niedzielę przypada również Światowy Dzień Dziecka Utraconego. Zapraszam na Mszę św. o godz. 12:00 wszystkie rodziny dotknięte przedwczesną utartą dziecka, które odeszło w czasie rozwoju w łonie matki jak i po urodzenie niezależnie od wieku. Będziemy prosi Maryję Na Mszy św. i na różańcu o pocieszenie dla rodzin i by utuliła dzieci do swego Serca.
7. Bardzo dziękuję za ofiary rzecz naszej parafii w ramach składki rocznej i na utrzymanie pracowników. Dziękuję mieszkańcom Kosków Wypychów.
8. Parafianom i czcicielom Matki Bożej życzę dobrej niedzieli. Niech Pani Ostrożańska otacza Was płaszczem swej macierzyńskiej opieki. Szczęść Boże.