OGŁOSZENIA PARAFIALNE 24.09.2023 – 25 Niedziela Zwykła

OGŁOSZENIA PARAFIALNE
24.09.2023 – 25 Niedziela Zwykła

1. Bardzo dziękuje jubilatom państwu Radziszewskim za udekorowanie naszego kościoła na dzisiejszą niedzielę.
2. W sobotę 30 września odbędzie się w Ciechanowcu w parafii Trójcy Przenajświętszej czuwanie modlitewne dla Kół Żywego Różańca i innych wspólnot Maryjnych. Początek o godz. 16:00 a zakończenie Apelem Jasnogórskim. Zachęcamy do uczestnictwa. Ciechanowiec jest niedaleko naszej parafii.
3. Zmianka Róży męskiej odbędzie się 8 października.
4. Dziś pierwsze spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania. Odbędzie się po Mszy św. o godz. 10:00 w Sali parafialnej.
5. Poświęcenie różańców dla dzieci pierwszokomunijnych odbędzie się za tydzień – 1 października – niedziela – na Mszy św. o godz. 10:00. Po Mszy św. spotkanie w Sali parafialnej.
6. Przyszła niedziela to niedziela adoracyjna. Wystawienie NS od godz. 08:00 a zakończenie po Mszy św. o godz. 12:00 – różaniec, litania i błogosławieństwo NS.
7. Od przyszłej niedzieli rozpoczynamy październik -miesiąc różańcowy. W niedziele – 1 października różaniec po Mszy św. o godz. 12:00. W niedziele różańce będą prowadzone bez rozważań zaś w dni powszednie przygotowujemy rozważania. W dni powszednie prowadzą różaniec poszczególne wioski.
8. Bardzo dziękuję za ofiary rzecz naszej parafii w ramach składki rocznej i na utrzymanie pracowników.
9. Parafianom i czcicielom Matki Bożej życzę dobrej niedzieli. Niech Pani Ostrożańska otacza Was płaszczem swej macierzyńskiej opieki. Szczęść Boże.