OGŁOSZENIA PARAFIALNE 01.10.2023 – 26 Niedziela Zwykła

OGŁOSZENIA PARAFIALNE
01.10.2023 – 26 Niedziela Zwykła

1. Dziś niedziela adoracyjna – zachęcam do chwili adoracji NS.
2. Dziś odwiedzamy naszych stałych chorych od godz. 13:30.
3. Zmianka Róży męskiej odbędzie się 8 października.
4. Poświęcenie różańców dla dzieci pierwszokomunijnych odbędzie się dziś na Mszy św. o godz. 10:00. Po Mszy św. spotkanie w Sali parafialnej.
5. Nabożeństwo różańcowe w naszym kościele w niedzielę po Mszy św. o godz. 12:00. W niedzielę różaniec bez rozważań. W dni powszednie prowadzą różaniec poszczególne wioski. W tym tygodniu różaniec prowadzą: poniedziałek – dzieci pierwszokomunijne z panią katechetką, wtorek – Borzymy, środa – Jaszczołty, czwartek – Kamianki, piątek – Klepacze, sobota – kapłan, niedziela – kapłan. Lista na cały miesiąc, która wioska kiedy prowadzi różaniec wisi w gablocie przed kościołem.
6. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź w trakcie Mszy św. o godz. 15:30 i 16:00. Po dwóch księży ka każdej Mszy będzie spowiadać. Nabożeństwo różańcowe i litania po mszy św. o godz. 16:00.
7. W sobotę zapraszamy czcicieli Niepokalanego Serca NMP na WIECZERNIK na godz. 16:00. Różaniec w ramach wieczernika.
8. Bardzo dziękuję za ofiary rzecz naszej parafii w ramach składki rocznej i na utrzymanie pracowników. Dziękuję mieszkańcom Jaszczołt; Niewiarowo Sochy; Kamianki, Łopusze.
9. Parafianom i czcicielom Matki Bożej życzę dobrej niedzieli. Niech Pani Ostrożańska otacza Was płaszczem swej macierzyńskiej opieki. Szczęść Boże.