OGŁOSZENIA PARAFIALNE 10.09.2023 – 23 Niedziela Zwykła

OGŁOSZENIA PARAFIALNE
10.09.2023 – 23 Niedziela Zwykła

1. Bardzo dziękuję tym wszystkim, którzy przyczynili się uświetnienia naszego odpustu parafialnego. Serdecznie dziękuję panu kościelnemu Szymonowi jego rodzinie za pomoc przy przygotowaniu ołtarza polowego, dziękuję pani Katarzynie Kryńskiej za coroczne przygotowanie ziarna do poświęcenia i dekoracji przy ołtarzu. Dziękuję panu Piotrowi Lubowickiemu, pani Annie Demiańczuk i panu Andrzejowi Kryńskim za udział w liturgii Słowa. Dziękuję panu organiście i całemu chórowi za oprawę muzyczną i śpiew. Dziękuję panom Strażakom za służbę przy baldachimie i krzyżu. Dziękuję wszystkim którzy nieśli feretrony, ołtarzyki oraz sypali kwiatki. Dziękuje paniom z Apostolatu Maryjnego za pomoc w rozprowadzaniu obrazów Matki Bożej. Dziękuję panom z Rady parafialnej za pomoc w zbieraniu ofiar w czasie Sumy. Dziękuję wszystkim ministrantom, lektorom i ostrożankom za udział w uroczystości. Bardzo dziękuję za Wasze zaangażowanie i wszelką pomoc. Dzięki temu nasze ostrożańskie uroczystości prezentują się bardzo dobrze. Bóg zapłać.
2. Bardzo dziękuję mieszkańcom wsi Koski Falki za przygotowanie pięknego wieńca dożynkowego i reprezentowanie naszej parafii na Dożynkach Diecezjalnych w Łubinie Kościelnym. Bóg zapłać za wasz trud i zaangażowanie.
3. Dziękuję sołtysom za przygotowanie pięknie wyglądających i bardzo smacznych chlebów oraz za przełamanie się chlebem z mieszkańcami swoich wsi. To jest naprawdę piękny i bardzo budujący gest.
4. Bardzo dziękuję wszystkim, którzy dostarczyli dynie do dekoracji ołtarza polowego.
5. Pierwsze spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do pierwszej Komunii św. w tym roku szkolnym odbędzie się 17 września w niedzielę po Mszy św. o godz. 10:00 w salce parafialnej.
6. Pierwsze spotkanie dla młodzieży klas 8 Szkoły Podstawowej i 1 klasy Szkoły Średniej oraz ich rodziców, którzy przygotowywać się będą do Bierzmowani odbędzie się 24 września po Mszy św. o godz. 10:00 w Sali parafialnej.
7. W przyszłą niedzielę przypada Dzień Środków Społecznego Przekazu. W naszej diecezji będą zbierane ofiary do puszek na utrzymanie Centrum Informacji Diecezji Drohiczyńskiej.
8. Została już wykonana nowa kredencja do zakrystii. Prezentuje się pięknie. Solidny mebel wykonany w całości z drzewa dębowego z mosiężnymi okuciami.
9. Parafianom i czcicielom Matki Bożej życzę dobrej niedzieli. Niech Pani Ostrożańska otacza Was płaszczem swej macierzyńskiej opieki. Szczęść Boże.